Här nedan finner ni epostadresser till de medlemmar som anmält sådan till styrelsen.
Får du inte nyhetsbrev från föreningen?
Kolla då att det står rätt epostadress vid ditt namn. Jag får tillbaka några med meddelandet att det är fel adress
Skicka i så fall ett mail till mig så får jag rätt adress.
bemans@telia.com


Webbmaster

Bösarps Bygdeförening

Ahlgren Barbro Barbro.Ahlgren@ownit.nu
Alvetorp Bertil bertil@alvetorp.m.se
Alvetorp Åsa asa.alvetorp@logica.com
Andersson Britt-Marie gylle32@hotmail.com
Anderssin Inger Lissbo inger.lissbo@passagen.se
Andersson Marianne 0410334259@telia.com
Andersson Mats mats.andersson@lm.lrf.se
Bernhoff Nils Birger nille@lm.lrf.se
Brobeck Sune gylle2@passagen.se
Lindahl Claes claes.r.lindahl@gmail.com
Dahlberg Kenneth kenneth-dahlberg@telia.com
Ekdahl Lisbeth och Allan ekdahlal@live.se
Ehrnström Nils n.ehrnst@telia.com
Forsberg Helen helen.forsberg@skane.se
Forsberg Helen tbg.helen@gmail.com
Hansson Arne 712hansson@glocalnet.net
Hansson Hans jcp@beta.telenordica.se
Hansson Hans Åttakorset 2xhasse@telia.com
Holmqvist Olle och Ruth olleruth@telia.com
Holsbrink Doris doris.holsbrink@utb.ronneby.se
Hult Emma emma.hult@hotmail.com
Hulting Susanne susanne.hulting@gmail.com
Hägg Leif leffe.hagg@bahnhof.se
Hägg Kerstin kerstinhagg@telia.com
Jagerstam Inga-Britt famjagerstam@gmail.se
Kaspersson Göran goran.kaspersson@home.se
Karlsson Kerstin kerstin1945@hotmail.com
Kronström Gun gun.kronstrom@telia.com
Lantzow Nilsson Jan growling.bear@hotmail.com
Larsson Hillevi hillevi.larsson@lantmannen.com
Lindahl Åsa o Fredrik asa.lindahl@skola.trelleborg.se
Ludvigsson Ella-Britt ellabritt@hotmail.com
Lund Carl-Gustav och Bodil bodil-lund@telia.com
Lundahl Ulf, Majsan, Elin majsan.lundahl@hotmail.com
Magnusson Britt och  Gunnar gunnarmagnusson@hotmail.com
Malmquist, Anneli och Claes anneli.malmquist@telia.com
Malmros Sven sven.malmros@telia.com
Martinez Rique Ann-Sofie ann-sofie.martinez.rique@trelleborg.com
Månsson Inger ingermsson@gmail.com
Möller Ethel ethel.moller@telia.com
Nilsson Gert gertake.nilsson@telia.com
Nilsson, Nils-Emil markielund@telia.com
Olssson Jan amo@mbox303.swipnet.se
Peilot Sigurd sigurdpeilot@telia.com
Persson Bo-Göran bo.goran.persson@telia.com
Persson Kurt kuppe@telia.com
Persson Lena torshog@swipnet.se
Persson Per-Olof per-olof.persson5@tele2.se
Raleús Märta raleus@bitcom.se
Schinkel Maria m.schinkel@telia.com
Sjunnesson Sten ssbertil44@gmail.com
Sonesson Ronni ronni.sonesson@comhem.se
Swärdenborn Nina nina.swardenborn@skola.trelleborg.se
Trulsson Ann och Sone virestadgarden@telia.com
Tunestål Ingrid tunestal@telia.com
Tunestål Henrik tune@telia.com
Tunestål Jonas christinejonsson@live.se
Tunestål Stig stig.tunestal@swipnet.se
Tunestål Ronny ronny.tunred@telia.com
Wolke Gun gun.wolke@yahoo.se
Wrannert Ewa ewa.wrannert@spray.se
Åman Monica monica.aman@home.sol.se
Öst Rolf rolf.ost@telia.com
Olsson Per-Åke pelle.olsson@skola.trelleborg.se
Olsson Tor olsson.toro@gmail.com
Bo Sonesson bosse.sonesson@gmail.com